Zakupy w Kolchuga®

Duża liczba dostawców oraz rosnąca baza klientów są umożliwiają ciągłą produkcję i utrzymanie naszych zapasów magazynowych. Ponieważ towary i usługi od naszych dostawców mają bezpośredni wpływ na jakość produktu Kolchuga® nieustannie poszukuje rozwiązań najwyższej jakości w najlepszej cenie. Kolchuga® dąży do wzajemnie korzystnej współpracy. Jesteśmy zawsze gotowi, aby poszerzyć naszą bazę dostawców. Jeśli Jesteś zainteresowany w nawiązaniu współpracy z Kolchuga®, prosimy skorzystać z procedury rejestracji, opisanej poniżej.

Chcesz być naszym dostawcą?

Jeśli Twoja firma jest zainteresowana w nawiązaniu współpracy z Kolchuga®, pierwszym krokiem jest samodzielna rejestracja on-line.

Po dolączeniu informacji o Twojej firmie do bazy danych, będziemy w stanie określić zapotrzebowanie na świadczone towary i usługi. W przypadku zainteresowania, przedstawiciel Kolchuga® skontaktuje się z Tobą w celu zbadania potencjału warunków współpracy. W razie braku zainteresowania Twoję dane wszystko jedno pozostaną w naszej bazie danych.

Chcę być dostawcą

Imię*(*)
Please let us know your name.

E-mail*(*)
Please let us know your email address.

Telefon*(*)
Please write a subject for your message.

Firma*(*)
Invalid Input

Komentarz
Please let us know your message.

Invalid Input